SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Fotbolls Club Gute
Fotboll

Kommande matcher
FEBRUARI 2024
 
24
10:00
lör
10:00    
P2011, Visborgsvallens konstgräs
 
P2011 » 
Fotbolls Club Gute P2011 - IFK Visby P14
  -      
24
11:45
lör
11:45    
P2011, Visborgsvallens konstgräs
 
P2011 » 
Fotbolls Club Gute P2011 - IFK Visby P13
  -      
24
12:00
lör
12:00    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute U19 - Visby BoIS
  -      
24
16:00
lör
16:00    
A lag, Hemse Konstgräs
A lag » 
Levide IF - FC Gute A
  -      
25
10:00
sön
10:00    
U17, Säve
U17 » 
FC Gute U17 - Visby BoIS
  -      
25
13:30
sön
13:30    
P2010, Säve konstgräs
 
P2010 » 
Fotbolls Club Gute P2010 - FC Gute, internmatch
  -      
MARS 2024
 
02
14:00
lör
14:00    
A lag, Midgårdsvallen Konstgräs
A lag » 
FC Arlanda (H2) - FC Gute (H2)
  -      
03
10:00
sön
10:00    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute U17 - FC Gute U16
  -      
03
10:00
sön
10:00    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute U17 - IFK Visby C
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P2011, Visborgsvallens konstgräs
 
P2011 » 
Fotbolls Club Gute P2011 - Internmatch
  -      
03
12:00
sön
12:00    
U16, Hemse KG
U16 » 
FC Gute U16 - Visby Bois Juniorerna
  -      
 
09
12:00
lör
12:00    
U16, Visborgsvallen Konstgräs
U16 » 
FC Gute U17 - FC Gute U16
  -      
09
12:00
lör
12:00    
U17, Visborgsvallen
U17 » 
FC Gute U17 -
  -      
09
12:00
lör
12:00    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute U19 - Fårösund GoIK
  -      
09
16:00
lör
16:00    
A lag, Säve konstgräs
A lag » 
FC Gute A - Oskarshamns AIK
  -      
10
10:00
sön
10:00    
A lag, Säve konstgräs
A lag » 
FC Gute A - IF Hansa-Hoburg
  -      
10
14:00
sön
14:00    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute U16 - Levide IF
  -      
 
13
20:30
ons
20:30    
A lag, Säve konstgräs
A lag » 
FC Gute A - Visby AIK
  -      
17
10:00
sön
10:00    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute U17 - FC Gute U16
  -      
17
10:00
sön
10:00    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute U17 - FC Gute U16
  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
U17, Torvalla IP
U17 » 
IFK Haninge - FC Gute
  -      
23
14:00
lör
14:00    
U17, Tyresövallen
U17 » 
Hanvikens SK - FC Gute
  -      
23
14:30
lör
14:30    
A lag, Tunavallen
A lag » 
IFK Eskilstuna - FC Gute A
  -      
24
12:00
sön
12:00    
U16, Hemse KG
U16 » 
FC Gute U16 - Visby Bois Juniorerna
  -      
 
29
14:00
fre
14:00    
A lag, Korsängen A Konstgräs Enköping
A lag » 
- FC Gute
  -      
APRIL 2024
 
06
10:15
lör
10:15    
U19, Borlänge Energi Arena
U19 » 
Forssa BK - FC Gute
  -      
06
12:00
lör
12:00    
U16, Hemse KG
U16 » 
FC Gute U16 - Fardhem Garda BK
  -      
06
16:00
lör
16:00    
A lag, Säve konstgräs
A lag » 
FC Gute - IK Franke
  -      
07
13:45
sön
13:45    
U17, Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
U17 » 
BKV Norrtälje - FC Gute
  -      
 
13
15:00
lör
15:00    
A lag, Hamre 5 (konstgräs)
A lag » 
Skiljebo SK - FC Gute
  -      
13
17:30
lör
17:30    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute -
  -      
14
12:00
sön
12:00    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute - Falu BS
  -      
 
20
14:00
lör
14:00    
U17, Övrigplats
U17 » 
Dalkurd FF - FC Gute
  -      
20
17:00
lör
17:00    
A lag, Säve konstgräs
A lag » 
FC Gute - Viggbyholms IK FF
  -      
21
14:30
sön
14:30    
U16, Sävja IP Konstgräs
U16 » 
Dalkurd FF - FC Gute
  -      
21
14:30
sön
14:30    
U19, Johannesbäckskolan Konstgräs
U19 » 
Dalkurd FF - FC Gute
  -      
 
27
12:00
lör
12:00    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute - Sandvikens IF
  -      
27
12:30
lör
12:30    
A lag, Glysis Sparbanken Arena
A lag » 
Hudiksvalls Förenade FF - FC Gute
  -      
27
17:00
lör
17:00    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute - Falu BS FK
  -      
28
sön
00:00    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute - Sandvikens IF
  -      
MAJ 2024
 
04
12:30
lör
12:30    
A lag, Gutavallen
A lag » 
FC Gute - Falu BS FK
  -      
04
14:30
lör
14:30    
U16, Danderyds Gymnasiums IP 2
U16 » 
IFK Stocksund - FC Gute
  -      
05
12:00
sön
12:00    
U17, Skytteholms IP 1
U17 » 
Vasalund IF - FC Gute
  -      
05
14:10
sön
14:10    
U19, Korsängen A Konstgräs Enköping
U19 » 
Enköpings SK FK - FC Gute
  -      
 
09
tor
00:00    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute -
  -      
09
12:00
tor
12:00    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute - Vaksala SK
  -      
11
12:00
lör
12:00    
A lag, Lötens IP Konstgräs
A lag » 
Dalkurd - FC Gute
  -      
11
14:00
lör
14:00    
U17, Tibblevallen (Täby SC 2)
U17 » 
Täby FK - FC Gute
  -      
11
17:00
lör
17:00    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute - Sollentuna FK
  -      
12
14:00
sön
14:00    
U19, Edsbergs Sportfält 3
U19 » 
- FC Gute
  -      
 
18
12:30
lör
12:30    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute - Råsunda IS
  -      
18
13:00
lör
13:00    
A lag, Gutavallen
A lag » 
FC Gute - Sandvikens AIK FK
  -      
18
13:00
lör
13:00    
U16, Jernvallens Arena
U16 » 
Sandvikens AIK FK - FC Gute
  -      
18
19:00
lör
19:00    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute -
  -      
 
25
12:30
lör
12:30    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute - Åkersberga FC
  -      
25
15:00
lör
15:00    
A lag, Järfällavallen 1
A lag » 
FC Järfälla - FC Gute
  -      
25
17:00
lör
17:00    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute - Forssa BK
  -      
25
17:00
lör
17:00    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute - Älta IF
  -      
JUNI 2024
 
01
13:00
lör
13:00    
U16, Åkeshovs BP 1
U16 » 
Bromma TFF - FC Gute
  -      
01
14:00
lör
14:00    
U19, Essinge IP 1
U19 » 
Essinge IK - FC Gute
  -      
01
19:00
lör
19:00    
A lag, Gutavallen
A lag » 
FC Gute - Österåker United FK
  -      
02
15:00
sön
15:00    
U17, Grimsta IP 1
U17 » 
Brommapojkarna DFF - FC Gute
  -      
 
08
18:00
lör
18:00    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute - Strands IF
  -      
09
11:00
sön
11:00    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute - Gefle IF FF
  -      
09
12:30
sön
12:30    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute - Gefle IF FF
  -      
09
14:00
sön
14:00    
A lag, Farsta IP 1
A lag » 
FoC Farsta FF - FC Gute
  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
U16, Stora Ensoplanen
U16 » 
IK Brage - FC Gute
  -      
15
10:00
lör
10:00    
U17, Borlänge Energi Arena
U17 » 
IK Brage - FC Gute
  -      
15
15:00
lör
15:00    
A lag, Kungsängens IP 1
A lag » 
Kungsängens IF - FC Gute
  -      
16
14:00
sön
14:00    
U19, Danderydsvallen 2
U19 » 
Danderyds SK - FC Gute
  -      
 
20
15:45
tor
15:45    
A lag, Gutavallen
A lag » 
FC Gute - FC Arlanda
  -      
23
sön
00:00    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute - Bromma TFF
  -      
23
12:00
sön
12:00    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute -
  -      
 
24
11:30
mån
11:30    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute - Upsala IF Fotboll
  -      
29
13:30
lör
13:30    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute - BKV Norrtälje
  -      
29
15:00
lör
15:00    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute - Enköpings SK FK
  -      
29
17:00
lör
17:00    
A lag, Gutavallen
A lag » 
FC Gute -
  -      
30
sön
00:00    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute - Forssa BK
  -      
JULI 2024
 
03
19:00
ons
19:00    
A lag, Fårösund IP
A lag » 
Fårösund GoIK - FC Gute A
  -      
AUGUSTI 2024
 
03
10:30
lör
10:30    
U17, Kopparvallen B
U17 » 
Falu BS FK - FC Gute
  -      
03
13:00
lör
13:00    
U19, Kopparvallen B
U19 » 
- FC Gute
  -      
03
15:30
lör
15:30    
A lag, Råby IP 3 (konstgräs)
A lag » 
IK Franke - FC Gute
  -      
 
10
12:30
lör
12:30    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute - Dalkurd FF
  -      
10
15:00
lör
15:00    
A lag, Gutavallen
A lag » 
FC Gute - Skiljebo SK
  -      
10
18:30
lör
18:30    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute - Dalkurd FF
  -      
10
18:30
lör
18:30    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute - Dalkurd FF
  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
U17, Jernvallen A-planen
U17 » 
Sandvikens IF - FC Gute
  -      
17
13:00
lör
13:00    
U19, Jernvallen 3
U19 » 
Sandvikens IF - FC Gute
  -      
17
15:00
lör
15:00    
A lag, Hägernäs IP 1
A lag » 
Viggbyholms IK FF - FC Gute
  -      
18
11:00
sön
11:00    
U16, Kopparvallen Konstgräs
U16 » 
Falu BS FK - FC Gute
  -      
 
24
12:30
lör
12:30    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute - Vasalund IF
  -      
24
17:30
lör
17:30    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute - IFK Stocksund
  -      
24
19:00
lör
19:00    
A lag, Gutavallen
A lag » 
FC Gute - Hudiksvalls Förenade FF
  -      
25
12:00
sön
12:00    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute - Enköpings SK FK
  -      
 
31
12:30
lör
12:30    
A lag, Kopparvallen A
A lag » 
Falu BS FK - FC Gute
  -      
31
12:30
lör
12:30    
U17, Årsta IP Konstgräs
U17 » 
Vaksala SK - FC Gute
  -      
31
14:10
lör
14:10    
U16, Korsängen A Konstgräs Enköping
U16 » 
Enköpings SK FK - FC Gute
  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
sön
00:00    
U19, Granebergs IP
U19 » 
- FC Gute
  -      
 
07
12:30
lör
12:30    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute - Täby FK
  -      
07
14:00
lör
14:00    
U16, Edsbergs Sportfält 3
U16 » 
Sollentuna FK - FC Gute
  -      
07
19:00
lör
19:00    
A lag, Gutavallen
A lag » 
FC Gute - Dalkurd
  -      
08
12:00
sön
12:00    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute -
  -      
 
14
11:30
lör
11:30    
A lag, Jernvallen A-planen
A lag » 
Sandvikens AIK FK - FC Gute
  -      
14
14:00
lör
14:00    
U17, Råstasjön 2 (T1)
U17 » 
Råsunda IS - FC Gute
  -      
14
17:00
lör
17:00    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute - Sandvikens AIK FK
  -      
15
14:00
sön
14:00    
U19, Järfällavallen 1
U19 » 
- FC Gute
  -      
 
21
12:00
lör
12:00    
U16, Sportfältets konstgräs
U16 » 
Forssa BK - FC Gute
  -      
21
19:00
lör
19:00    
A lag, Gutavallen
A lag » 
FC Gute - FC Järfälla
  -      
22
14:00
sön
14:00    
U17, Wasavallen 1
U17 » 
Åkersberga FC - FC Gute
  -      
22
14:00
sön
14:00    
U19, Älta IP 1
U19 » 
Älta IF - FC Gute
  -      
 
28
12:30
lör
12:30    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute - Brommapojkarna DFF
  -      
28
15:00
lör
15:00    
A lag, Österåkers Friidrottsarena
A lag » 
Österåker United FK - FC Gute
  -      
29
12:00
sön
12:00    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute - Bromma TFF
  -      
29
12:00
sön
12:00    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute - Essinge IK
  -      
OKTOBER 2024
 
05
11:00
lör
11:00    
U16, Glysis Sparbanken Arena
U16 » 
Strands IF - FC Gute
  -      
05
12:00
lör
12:00    
U17, Träffen Konstgräs
U17 » 
Gefle IF FF - FC Gute
  -      
05
12:00
lör
12:00    
U19, Gavlevallen
U19 » 
Gefle IF FF - FC Gute
  -      
05
19:00
lör
19:00    
A lag, Gutavallen
A lag » 
FC Gute - FoC Farsta FF
  -      
 
12
14:00
lör
14:00    
A lag, Midgårdsvallen Arena Naturgräs
A lag » 
FC Arlanda - FC Gute
  -      
12
17:00
lör
17:00    
U16, Säve konstgräs
U16 » 
FC Gute - IK Brage
  -      
12
17:00
lör
17:00    
U17, Säve konstgräs
U17 » 
FC Gute - IK Brage
  -      
13
12:00
sön
12:00    
U19, Säve konstgräs
U19 » 
FC Gute - Danderyds SK
  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
U19, Solrosens IP, Konstgräs
U19 » 
- FC Gute
  -      
19
14:00
lör
14:00    
A lag, Gutavallen
A lag » 
FC Gute - Kungsängens IF
  -      
19
14:00
lör
14:00    
U16, Ekebydalen IP Konstgräs
U16 » 
Upsala IF Fotboll - FC Gute
  -      
20
sön
00:00    
U17, Övrigplats
U17 » 
Bromma TFF - FC Gute
  -      
 
Stötta FC Gute genom
Annonsbild för gräsrotenAnnonsbild för gräsroten
Följ ditt lag live på minfotboll
vi samarbetar med